Jste dopravce? Využijte své vozy naplno — Přepravto | Přepravto
prosím čekejte...

Spolu děláme svět menší

Spolupracujeme s dopravci, které dobře znáte.
Jsme napojení na jejich vozy a vždy tak najdeme tu nejlevnější cestu do cíle.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení. Od počátku naší existence se zaměřujeme na spolehlivost a vysokou kvalitu námi nabízených služeb za rozumnou cenu a vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu s našimi klienty.
United Parcel Service je americká kurýrní globální společnost. Zabývá se dodáváním balíků a specializuje se na dodávání různých specializovaných služeb v přepravě i logistice. Provozuje automobilovou, železniční a leteckou přepravu, tu zajišťuje letecká společnost UPS Airlines. Tato firma byla založena v Spojených státech amerických v roce 1907. V roce 2016 zaměstnávala přes 430 000 pracovníků a působila ve více než 200 zemích po světě.
PPL CZ s.r.o. (zkráceně PPL, též PPL Professional Parcel Logistic) je původně česká firma zabývající se expresní balíkovou a kurýrní přepravou, dále přepravou palet firem a jednotlivců. Vznikla v roce 1995 jako svazek sedmi regionálních dopravců. V roce 2004 došlo k restrukturalizaci, tím vznikla jedna velká firma s odštěpnými závody. O dva roky později jeden ze zakladatelů koupil podíly spoluvlastníků a prodal firmu německé společnosti DHL, divizi Deutsche Post.
3UII
Společnost TNT a FedEx propojuje lidi a společnosti napříč světem. Naše rychlá a rozsáhlá silniční síť napříč Evropou poskytuje široký sortiment přepravních služeb, které splní vaše závazky vůči zákazníkům a rozšíří váš dosah. Každý týden propojujeme Evropu prostřednictvím více než 55 000 cest po silnici. Nabízíme mezinárodní přepravní síť napříč 200 zeměmi/oblastmi, díky které můžete pružněji a efektivněji obchodovat kdekoliv na světě.
Raben Group poskytuje služby na logistickém trhu již po více než 85 let. Nabízí komplexní logistické služby - smluvní logistiku, silniční přepravu: vnitrostátní i mezinárodní, včetně východní Evropy. Skupina také poskytuje služby přepravy čerstvých produktů vyžadujících uchovávání při teplotě od 0 do 6 stupňů v rámci celého logistického řetězce, celovozovou přepravu, kombinovanou přepravu, jakož i námořní i leteckou nákladní přepravu. Raben Group má pobočky v 11 zemích Evropy a cca 1.150.000 m2 skladové plochy.
Naše společnost Direct Parcel Distribution, kterou znáte asi jako DPD, vznikla už v roce 1976. Na český trh jsme přijeli v roce 1994. Dnes jsme součástí mezinárodní přepravní sítě DPDgroup, která patří na trhu zásilkových a expresních služeb k absolutním špičkám, v Evropě dokonce zastává 2. příčku. V České republice neustále rosteme. Doručujeme zásilky doma i v zahraničí a obstaráváme jedno centrální celorepublikové překladiště (HUB v Praze) a 13 regionálních dep.
DB Schenker je celosvětovým lídrem v oblasti globálních logistických služeb. Pro průmysl a obchod představuje významnou podporu v podobě poskytování pozemní, námořní a letecké nákladní přepravy, smluvních logistických služeb a řízení dodavatelských řetězců. Umístili jsme se na nejvyšších pozicích žebříčku v rámci přeprav v oblasti automotive,, technologií, a spotřebního zboží, ale také poskytovatelů logistických služeb pro výstavy a veletrhy, speciálních transportů a pro široké spektrum sportovních a kulturních akcí.technologií, a spotřebního zboží, ale také poskytovatelů logistických služeb pro výstavy a veletrhy, speciálních transportů a pro široké spektrum sportovních a kulturních akcí.
DHL Express (původně zkratka ze jmen zakladatelů – Dalsey, Hillblom a Lynn) je společnost patřící německé Deutsche Post World Net (DPWN), která poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, kurýrní, logistické a finanční služby. Společnost v roce 1969 založili Adrian Dalsey, Larry Hillblom a Robert Lynn. Trojice původně poskytovala kurýrní služby mezi kontinentálními Spojenými státy a Havají a poté rozšířili své podnikání dále. V roce 1998 Deutsche Post World Net začala získávat akcie DHL, v roce 2001 dosáhla majoritního vlastnictví a o rok později společnost kompletně koupila. V roce 2006 se členem skupiny DHL stala i společnost PPL.