Přepravíme cokoliv kamkoliv. Od obálky po paletu — Přepravto | Přepravto
prosím čekejte...

Třeba až na konec světa

Přepravíme cokoliv kamkoliv.
U dopravců zařídíme tu nejlepší cenu a všechno sfouknete online za pár minut.

  • Kompletní logistiku vyřešíte s jedním partnerem - od obálky po paletu.
  • Se svými kolegy budete mít všechny informace o přepravě na jednom místě.
  • Zaplatíte méně, než kdybyste si přepravu s DHL či TNT domluvili sami.

Víme, koho na co využít

Pro každou zásilku máme vhodný vůz.
Na jednom místě tak vyřešíte přepravu balíku po Praze i palety do Indie.

Obálka expres po ČR

Váš obchodní partner netrpělivě čeká na podepsanou smlouvu, aby se vše už konečně dalo do pohybu. Fofrem po Praze a možná o trochu pomaleji po D1. Ale ještě dnes to bude ležet v jeho kanceláři na stole.

Dárek i nezdárek po Praze do 60 minut

Vaše přítelkyně má dnes svátek, nezapomněli jste? Trošku, viďte? Ale nepropadejte panice. My ty květiny k ní do práce dopravíme - čerstvé přímo z květinářství, které si vyberete. A ten notebook, co jste nechali ležet v kanceláři na stole, vám taky domů dovezeme. Klidně i v pátek večer.

Soukromý balík do ČR i ciziny

Prodávejte své staré věci třeba do celého světa. Naložíme i tak neforemné předměty jako lyže nebo golfové hole. Nakupujte z ciziny na českých e-shopech a nechte si balík doručit až domů za bezkonkurenční cenu. A dokonce i ty láhve s vínem vašim rodičům dodáme. Láhve, ne střepy.

Firemní balík kamkoliv do světa

Máte 7 miliard potenciálních zákazníků. Obchodujte na zahraničních serverech a posílejte své originální produkty do celého světa - od Tokia po New York. A buďte si jistí, že váš zahraniční dealer obdrží vzorky na veletrh včas. A možná ještě dříve.

Paletová přeprava ze světa i do světa

Klíčové díly do výroby už jsou připravené u dodavatele? Řekněte nám, kdy je chcete mít ve fabrice a my se o vše postaráme - ať vám práce nestojí. A nový automatický kotel přistavíme vašemu zákazníkovi až před dveře kotelny.

Doprava na paletách rychle a levně

Jak dostat ocelové nosníky a cihly na stavbu nového domu? Kdo odveze ty balíky sena? Vůbec si s tím nelamte hlavu. Prostě nám napište, odkud kam to chcete odvézt. A my zařídíme, aby to tam dorazilo dřív, než byste vůbec nějakého dopravce našli.

Dodávková přeprava - stěhování za babku

Do nového přestěhujeme sedačku, pračku i ledničku. Nový nábytek z obchodu vám dopravíme levněji než prodejce samotný. A ten prehistorický sporák odvezeme na sběrný dvůr - když už máme nastartováno.

Expresní dodávková služba

Při expedici zboží se na jednu paletu zapomnělo a letadlo s nákladem do Pekingu odlétá už za šest hodin? Už? Chtěli jste říct AŽ, viďte? Tak to máme spoustu času. Do dvou hodin ji vyložíme na terminálu.

Kamionová přeprava není horor

Naopak. Těžká pohoda. Domluvíme vám celý kamion nebo jen část nákladního prostoru - jak se vám to hodí. O svém nákladu budete mít přehled od začátku do konce a krevní tlak se vám ustálí na normálních hodnotách.

Nestandardní přeprava? Nás nezaskočíte

List větrné elektrárny? Přepravíme ho jako nadrozměrný náklad. Loď do přístavu na Orlíku? Žádný problém. A ještě aby vás tak napadla živá zvířata nebo nebezpečný náklad - zajistit tohle by nám možná trvalo o 5 minut déle.

Přepravujete pravidelně?

Promluvme si o tom. Napište nebo zavolejte a vymyslíme řešení, které se Vám bude líbit.

Ozvěte se nám