Chytré firmy přepravují online. Přesvědčte se — Přepravto | Přepravto
prosím čekejte...

Chytré firmy přepravují online

V jejich kancelářích díky tomu ubylo nervozních telefonátů, zbytečných e-mailů a srdečních arytmií.

 

Se společností Dealpro, s.r.o. spolupracujeme již řadu let. Můžeme se na ně kdykoliv spolehnout v rámci rychle kurýrní služby po Praze. Zaměstnanci jsou velice milí a umějí vždy efektivně a ochotně reagovat na naše požadavky.
Milan Adamec
koordinátor outsourcovaných činností
Se službami společnosti Dealpro s.r.o. jsme velmi spokojeni. Přeprava zásilek je rychlá a spolehlivá, také jednání pracovníků společnosti vůči jejich klientům je velmi vstřícné a slušné, což už dnes není bohužel běžným standardem.
Radim Olšar
Sběrná síť
S prepravnou službou máme dobré skúsenosti. Prevoz prebiehal hladko a v prípade, že nastali komplikácie z našej strany, vždy tam bola ochota situáciu vyriešiť. Obchodný zástupca, bol vždy pripravený nám pomôcť a splniť naše požiadavky tak, aby vykonanie služby prebehlo podľa našich predstáv.
Alexandra Bendeová
Customer Care
Společnost Dealpro s.r.o. je špičkou ve svém oboru. Vždy když potřebuji převézt zboží třeba i z druhého konce ČR, vím že Dealpro s.r.o. mi dopravu zajistí rychle a za výhodných podmínek. Určitě doporučuji a jako příjemný bonus je milá a příjemná komunikace ze strany zaměstnanců této přepravní společnosti.
Renata Konvalinková
Vedoucí prodejny
Vynikající spolupráce s firmou Dealpro s.r.o. Překvapující rychlost ve zprostředkování požadované dopravy. Výborná a jasná komunikace. Upřímně doporučuji všem vyzkoušet.
Vítězslav Mácha
jednatel firmy
Velice seriozní firma, se kterou máme několikaletou zkušenost. Vždy dokáže zajistit dopravu ze zahraničí za rozumnou cenu. Její předností je rychlost cenové nabídky, mnohdy v řádech minut. My máme s touto firmou zkušenost, že jeden den se domluvíme na ceně a druhý den se vyzvedává v cizině, třetí den je paleta u nás, přičemž spolehlivost termínů vyzvednutí a doručení je 100%. Doporučuji všem, kdo dováží paletová množství z celé Evropy.
Ing. Pavel Čermák Ph.D.
Factory Director
S dopravní společností Dealpro, s. r. o. spolupracujeme přes 5 let. Předností společnosti je vždy snaha najít rychlé, levné a kvalitní řešení námi poptané dopravy z různých destinací. Vážíme si toho, že o každou naši zásilku je perfektně postaráno od začátku do konce. Delapro, s. r. o. je pro nás spolehlivý a důvěryhodný partner.
Markéta Hanáková
QA/RA Specialist
Se společností Dealpro, s.r.o. jsme navázali spolupráci v roce 2019 na základě jejich promptní a odpovídající nabídky na spolupráci. Od té doby pravidelně využíváme jejich služeb při zasílání paletových zásilek na Slovensko bez jediného problému. Vždy je zásilka rychle vyzvednuta a následně i řádně doručena. Spolupráce si vážíme.
Ing. Marek Begeni
SOKRA, s.r.o.
S Prepravto.cz jsem již dlouhodobě spokojený a někdy mě opravdu nepřestávají udivovat svojí kreativitou , a to v případě , kdy ráno objednám nakládku mé nezabalené položky třeba v Belgii a ještě ten samý den večer mi šofér zvoní u dveří. Je to samozřejmě výjimka , ale i to svědčí o jejich profesionalitě. Doufám, že budou držet laťku služeb stále vysoko, protože mé zkušenosti s jinými přepravci jsou někdy opravdu tristní, když mi např. ztratí stejnou zásilku dvakrát.
Petr Hadrava
HAZPRO

Vyřešte přepravu za 3 minuty

Čehokoliv kamkoliv. A levněji, než u velkých dopravců.

Zadat poptávku