Chytré firmy přepravují online. Přesvědčte se — Přepravto | Přepravto
prosím čekejte...

Chytré firmy přepravují online

V jejich kancelářích díky tomu ubylo nervozních telefonátů, zbytečných e-mailů a srdečních arytmií.

 

Se společností Dealpro, s.r.o. spolupracujeme již řadu let. Můžeme se na ně kdykoliv spolehnout v rámci rychle kurýrní služby po Praze. Zaměstnanci jsou velice milí a umějí vždy efektivně a ochotně reagovat na naše požadavky.
Milan Adamec
koordinátor outsourcovaných činností
Se službami společnosti Dealpro s.r.o. jsme velmi spokojeni. Přeprava zásilek je rychlá a spolehlivá, také jednání pracovníků společnosti vůči jejich klientům je velmi vstřícné a slušné, což už dnes není bohužel běžným standardem.
Radim Olšar
Sběrná síť
Je to asi rok co přepravujeme lednice Fresh Point s Přepravto. Ze zkušenosti můžeme služby Přepravto jen doporučit. Jakémukoliv požadavku vyjdou vstříc a najdou způsob jak lednici přepravit. Samotné služby jsou profesionální, vždy na čas a rychle hotovy.
Jan Langer
jednatel, Zdravá lednice s.r.o.
S prepravnou službou máme dobré skúsenosti. Prevoz prebiehal hladko a v prípade, že nastali komplikácie z našej strany, vždy tam bola ochota situáciu vyriešiť. Obchodný zástupca, bol vždy pripravený nám pomôcť a splniť naše požiadavky tak, aby vykonanie služby prebehlo podľa našich predstáv.
Alexandra Bendeová
Customer Care
Společnost Dealpro s.r.o. je špičkou ve svém oboru. Vždy když potřebuji převézt zboží z našeho eshopu www.radobynadoby.cz třeba i z druhého konce ČR, vím že Dealpro s.r.o. mi dopravu zajistí rychle a za výhodných podmínek. Určitě doporučuji a jako příjemný bonus je milá a příjemná komunikace ze strany zaměstnanců této přepravní společnosti.
Renata Konvalinková
Vedoucí prodejny
Velice seriozní firma, se kterou máme několikaletou zkušenost. Vždy dokáže zajistit dopravu ze zahraničí za rozumnou cenu. Její předností je rychlost cenové nabídky, mnohdy v řádech minut. My máme s touto firmou zkušenost, že jeden den se domluvíme na ceně a druhý den se vyzvedává v cizině, třetí den je paleta u nás, přičemž spolehlivost termínů vyzvednutí a doručení je 100%. Doporučuji všem, kdo dováží paletová množství z celé Evropy.
Ing. Pavel Čermák Ph.D.
Factory Director
Se společností Dealpro, s. r. o. spolupracujeme již více jak rok a jsme velice spokojeni. Využíváme jejich nabídku paletové přepravy pro naše velkoobchodní objednávky. Komunikace je vždy bezproblémová, pohotová a milá. Vždy se nám snaží vyjít vstříc a zároveň najít nejlepší cenu. Můžeme doporučit.
Kateřina Štěchová
Econea | E-shop pro každodenní hrdiny
S dopravní společností Dealpro, s. r. o. spolupracujeme přes 5 let. Předností společnosti je vždy snaha najít rychlé, levné a kvalitní řešení námi poptané dopravy z různých destinací. Vážíme si toho, že o každou naši zásilku je perfektně postaráno od začátku do konce. Delapro, s. r. o. je pro nás spolehlivý a důvěryhodný partner.
Markéta Hanáková
QA/RA Specialist
Se společností Dealpro, s.r.o. jsme navázali spolupráci v roce 2019 na základě jejich promptní a odpovídající nabídky na spolupráci. Od té doby pravidelně využíváme jejich služeb při zasílání paletových zásilek na Slovensko bez jediného problému. Vždy je zásilka rychle vyzvednuta a následně i řádně doručena. Spolupráce si vážíme.
Ing. Marek Begeni
SOKRA, s.r.o.
Vynikající spolupráce s firmou Dealpro s.r.o. Překvapující rychlost ve zprostředkování požadované dopravy. Výborná a jasná komunikace. Upřímně doporučuji všem vyzkoušet.
Vítězslav Mácha
jednatel firmy
S Prepravto.cz jsem již dlouhodobě spokojený a někdy mě opravdu nepřestávají udivovat svojí kreativitou , a to v případě , kdy ráno objednám nakládku mé nezabalené položky třeba v Belgii a ještě ten samý den večer mi šofér zvoní u dveří. Je to samozřejmě výjimka , ale i to svědčí o jejich profesionalitě. Doufám, že budou držet laťku služeb stále vysoko, protože mé zkušenosti s jinými přepravci jsou někdy opravdu tristní, když mi např. ztratí stejnou zásilku dvakrát.
Petr Hadrava
HAZPRO
Paletovou přepravu využíváme nárazově, 1-2x do roka. S přepravto.cz jsme velmi spokojeni, protože i při takto malé frekvenci jsou přepravu schopni zajistit rychle a za rozumnou cenu. Zadání poptávky je naprosto jednoduché a zákaznický servis je milý a funguje na jedničku. Určitě vřele doporučujeme.
David Zamrazil
Vedoucí skladu, SpokojenyPes.cz s.r.o.
Společnost Dealpro, s.r.o. pro EMPRESS s.r.o. zajišťuje víc jak 3 roky smluvní přepravu. Jednáním, cenou a rychlostí budeme nadále využívat služby Dealpro s.r.o. a nemáme sebemenší důvod hledat jiného partnera.
Roman Kubašta
jednatel, EMPRESS s.r.o.
Společnost Dealpro, s. r. o. nám nabídla své služby a mile nás překvapila nízkou cenou a okamžitou reakcí na urgentní potřeby přepravy. Vzhledem k tomu, že jsou schopni zajistit přepravu tak, aby nakládka proběhla i hodinu po zadání a na výhodnost ceny to nemělo vliv!. Můžeme pochválit i zodpovědné chování ke zboží, které v době přepravy neutrpělo žádnou újmu. A profi přístup řidičů.
Ing. Pavel Sůva, Ph.D.,FEng.
ZZV – Zemědělské zásobování a výkup a.s.

Vyřešte přepravu za 3 minuty

Čehokoliv kamkoliv. A levněji, než u velkých dopravců.

Zadat poptávku